Objavte, ako Vám celkom nový
Opel Vectra pomôže splniť Vaše sny


Presvedčte sa, že celkom nový Opel Vectra
dokonale vyhovuje Vašim potrebám


Zábava a informácie pre
Vás i Vašu rodinu


Buďte stále informovaní
o najnovších trendoch
Urobte správny ťah
Úplne nový Opel Vectra
Opel VectraOpel Vectra
Opel Vectra
Štýl

Interiér

Exteriér

Verzia výbav

Podvozok IDS
Bezpečnosť
Technické údaje
Inovácia
Popredajné služby
Príslušenstvo
Pre veľkoodberateľov
Späť na domovskú stránku
Priestor, kvalita, komfort

Jedným zo základných charakteristických znakov novej Vectry je jej mimoriadne priestorný interiér, ktorý ponúka množstvo miesta pre cestujúcich a ich batožinu. Starostlivo prepracovaný interiér vyniká kvalitou každého detailu, komfortom a zároveň maximálnou funkčnosťou. Na pohodlie cestovania myslí celý rad prvkov, či už ide napríklad o elektronickú klimatizačnú jednotku alebo perfektne tvarované sedadlá.Dôležité prvky a vlastnosti novej Vectry:

Ľahké nastupovanie a vystupovanie vďaka nízko položeným prahom dverí a ich veľkému uhlu otvorenia.
Obdivuhodne veľký batožinový priestor. Štvordverový sedan Vectra sa objemom svojho batožinového priestoru 500 litrov radí na samu špičku medzi vozidlá tejto kategórie. Premyslená koncepcia odkladacích priestorov robí z novej Vectry zároveň vysoko praktický model.
Starostlivo navrhnutá palubná doska a prístrojový štít zaručujú, že vodič má všetky ovládače v pohodlnom dosahu ruky a prístroje stále na očiach.
Sedadlá novej Vectry sú tvarované podľa prísnych ergonomických zásad. Na želanie sa dodávajú elektricky ovládané sedadlá, na ktorých sa nastavuje celkom osem parametrov. Elektrické sedadlá sú vybavené pamäťou na zvolené nastavenie. Zadné sedadlá sú vyvýšené, takže pasažieri majú zozadu lepší výhľad von a zároveň viacej priestoru na nohy.
Výškovo a pozdĺžne nastaviteľný volant, vďaka ktorému si svoju optimálnu polohu rýchlo nájde každý vodič.
Elektricky ovládané okná dverí a strešné okno majú citlivú poistku proti priškripnutiu prstov. To ocenia najmä rodičia malých detí.
Elektronická klimatizačná jednotka ECC so senzorom kvality ovzdušia, ktorá zaručuje v interiéri vozidla rovnakú príjemnú atmosféru i pri meniacich sa vonkajších podmienkach.
Nízka úroveň hluku v interiéri.
Hore
Konfigurace vozuRozmerné operadlá
Rozmerné operadlá

Štýlová stredová konzola
Štýlová stredová konzola
Opel. Svieže myšlienky - lepšie autá.Právne ustanovenia