Objavte, ako Vám celkom nový
Opel Vectra pomôže splniť Vaše sny


Presvedčte sa, že celkom nový Opel Vectra
dokonale vyhovuje Vašim potrebám


Zábava a informácie pre
Vás i Vašu rodinu


Buďte stále informovaní
o najnovších trendoch
Urobte správny ťah
Úplne nový Opel Vectra
Opel VectraOpel Vectra
Opel Vectra
Štýl

Interiér

Exteriér

Verzia výbav

Podvozok IDS
Bezpečnosť
Technické údaje
Inovácia
Popredajné služby
Príslušenstvo
Pre veľkoodberateľov
Späť na domovskú stránku
Popredajné služby

Nový model Opel Vectra bol vyvíjaný tak, aby jeho prípadné opravy boli čo najmenej nákladné a jeho pravidelný servis čo najjednoduchší. Komplexný systém popredajných služieb bude sprevádzať každého majiteľa novej Vectry po celú dobu jej životnosti. Každý majiteľ nového vozidla Opel Vectra sa môže spoľahnúť na to, že pre neho a jeho vozidlo je v každom okamihu pripravená celá škála servisných služieb.Dealerský vyhledávač

Instalovat Acrobat Reader
Poprodejní služby
Ku kľúčovým faktorom popredajnej starostlivosti o nový Opel Vectra patria napr.:

Flexibilné servisné intervaly na predĺžené lehoty na výmenu oleja - teraz môžete medzi výmenami oleja najazdiť až 30 000 km (v príprade vozu so zážihovými motormi), resp. 50 000 km (modely so vznetovými motormi). Časová lehota je v oboch prípadoch rovnaká a činí 2 roky.
Indikátor servisných intervalov.
Hustá servisná sieť značky Opel zahŕňa viac ako 7000 autorizovaných servisov v celej Európe.
Asistenčný program Opel – zahŕňa zásah posádky asistenčného vozidla priamo na cestách, odtiahnutie poškodeného vozidla do najbližšej opravovne a rad ďalších výhod.
Nízke poisťovacie a opravárenské náklady.
Na nízkych servisných nákladoch majú veľkú zásluhu prvky a diely, ktoré vyžadujú minimálnu údržbu, nastavovanie alebo servis. Ide napr. o olejovú náplň v prevodovke, zapaľovacie sviečky s dlhou životnosťou alebo palivový filter.
Dvanásťročná záruka proti prehrdzaveniu.
Hospodárna prevádzka – motory radu ECOTEC, pripravené pre novú Vectru, majú veľmi nízku spotrebu paliva v akýchkoľvek podmienkach.
Plnenie emisných limitov normy Euro IV – zážihové motory novej Vectry dnes plnia prísne emisné limity normy Euro IV. To je v rade krajín podmienkou pre citeľné daňové zvýhodnenie.

Hore  
Opel. Svieže myšlienky - lepšie autá.Právne ustanovenia